Kullanım Koşulları

LezzetliDiyetYemekleri.com web sitesini kullanan kişiler veya kurumlar aşağıda belirtmiş olduğumuz kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Kullanım koşullarını tümüyle kabul etmeyenler bu web sitesini kullanmamalıdırlar.

LezzetliDiyetYemekleri.com web sitesinde yer alan tarifler, içerikler, yorumlar, görseller vb. tüm içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık yada kişiler için teşhis, tedavi, ya da tıbbi bir tavsiye anlamı taşımamaktadır. LezzetliDiyetYemekleri.com diyet yemeleri sitesinden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. LezzetliDiyetYemekleri.com web sitesinde bulunan tarifler, içerikler, yorumlar, görseller vb. tüm içerikler nedeniyle oluşan risklerden yada sorunlardan ortaya çıkabilecek herhangi bir şikayet ve bunun gibi durumlardan sorumlu değildir.

Ziyaretçiler tüm bilgileri ne şekilde değerlendireceği konusunda tamamen özgürdür ve tüm sorumluluk kendisinde olmaktadır. LezzetliDiyetYemekleri.com’da bulunan bilgilerin kullanılması, yorumlanması ve ortaya çıkardığı sonuçları ziyaretçilere aittir ve ziyaretçiler kullanım koşullarını okuyarak bu sitenin bilgilendirme amaçlı olarak yayın yaptığını, sitede bulunan içeriklerin tıbbi bir öneri taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir rahatsızlığınız bulunmaktaysa sizler için en uygun tedavinin uygulanması adına mutlaka doktora gitmeli ve profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil bir tıbbi müdahaleye gerek duyulması durumunda yada sağlık durumunuzu ilgilendiren herhangi bir acil durumda, hiç vakit kaybetmeden uzman bir doktor yada sağlık kurumu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım servis numarası aranmalıdır.

Sitede bulunan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar tamamen bunları ekleyenlerin sorumluluğu altındadır ve site kesinlikle bu yazıların, yorumların ve görsellerin içeriğinden sorumlu olmamaktadır. Bu yorumlara ve tüm içeriklere göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğunda olmaktadır. Kimi zaman bu yorumlar reklam amacı taşıyabileceğinden yanıltıcı olabilmektedir. Bundan dolayı da bu tarz yorumlara veya tavsiyelere göre hareket etmeden önce mutlaka konu ile ilgili bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Sitede bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve herkes tarafından öğrenilmesinde herhangi bir sakınca doğurmayacağını kabul etmiş sayılmaktadır. Siteden verilen bağlantılarla ilgili ortaya çıkabilecek problemlerden, olası şikayetlerden bu site ve yöneticisi sorumluluk kabul etmemektedir. Yorumlara eklenmiş olan bağlantılar sebebiyle doğabilecek tüm sorunlardan kullanıcının kendisi yükümlüdür.

Siteyi ziyaret edenlerin yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada bahsettiklerimize çok dikkat ediniz ve herhangi bir sağlık probleminiz olduğunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz.